Teknik Mobilya
Teknik Mobilya

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Teknik Mobilya Teknik Mobilya

Menü

Hakkımızda

Hakkımızda

Yapılardan kamusal alana ve büyük ölçekli kentsel planlamaya kadar mimarlık ve tasarım üzerine odaklanan Teknik Mobilya. Tasarım yapılırken, projelerin; yerel, bölgesel ve küresel bağlamda düşünülmesi, müşterinin ötesinde toplumsal bir amaç için yapılması gerektiğine inanırlar. Bu bağlamda, projelerin; kalıcı bir sosyal, ekonomik ve çevresel etki yaratmasını amaçlamaktadırlar. Yapılı çevrenin, şehrin sosyal dokusuna en iyi şekilde entegrasyonu için çalışmaktadırlar.

Projelere yaklaşımları; ayrıntılı araştırma, analiz, mesleki sorumlulukları da gözeterek tasarım ve uygulanması şeklindedir. Projelere hevesle ve merakla çalışmanın, böyle bir yaklaşımın, sürekli değişim içinde olan bir dünyada en iyi tasarım çözümleri geliştirilmesi için en verimli yol olduğuna inanırlar. İyi bir analiz ve net bir şekilde tanımlanmış yaklaşım, başarılı bir tasarımın ayrılmaz bütünüdür. Bu bağlamda doğru soruları sorarak doğru cevabı bulmak için çalışırlar.

Tarihin ve yapılı çevrenin en son teknolojilerle takdir edilmesini bütünleştirerek, fonksiyonel  ve çevresel faktörleri aşan ve en önemlisi, güzel olan yenilikçi tasarımlar yaratırlar.

Söz konusu tasarımın da en iyi şekilde yapılabilmesi için ilk analizden projenin gerçekleştirilmesine kadar çeşitli mesleki alanlarda uzmanlarla stratejik işbirliğine gitmektedirler.