Teknik Mobilya
Teknik Mobilya

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Teknik Mobilya Teknik Mobilya

Menü

Takı alırken nelere dikkat etmeliyiz

Takı alırken nelere dikkat etmeliyiz

Takı alırken nelere dikkat etmeliyiz

Takılarımız bizi bütünleyen en önemli tamamlayıcı eşyalarımızdır. Peki takı alırken nelere ve nasıl dikkat etmeliyiz.

İlk olarak almak istediğiniz takıların bütünlüklerini sağlamaya dikkat edin. Yani aynı anda birlikte kullanmak için bir bilekli ve küpe alacaksanız mutlaka onları bir kombin şeklinde almaya dikkat etmelisiniz.

Şayet büyük ve gösterişli takılardan hoşlanıyorsanız takı olarak kullanmayı düşünmeyin. Çünkü büyük takılar tek kullanımlarda hoş durmaktadır. Yani sadece küpe yada sadece kolye gibi ürünler düşünebilirsiniz.

Eğer almak istediğiniz takı hoşunuza gittiyse mutlaka uygun bir elbise ile kombin oluşturun. Takınız ile giysiniz birbirine uyumlu olduğunda ikisi de karşıdaki bakışları yormamalı ama dikkat çekmelidir.

Mesela doğal taşlı bir kolye aldıysanız uygun renkli birşeyler giymeniz taşınızın göz alıcı bir görünümde olmasını sağlayabilir. Benliğimizi tamamlayıcı olan ürünlerde mutlaka kaliteye özen göstermelisiniz. Gereksiz çin ve ucuz takılardan kaçınmanızda fayda var. Sağlıksız ve zarar verici ortamlarda üretilen takıların özellikle sahte taşlardan yapılmış tamamlayıcı ürünlerin sizlere manevi zararı bir hayli büyük olacaktır.

  • Takılarınızı günlük mü yoksa özel günler için mi kullanacağınızı belirlemenizde fayda var,
  • Taşlı takılar seçerken bedensel ve ruhsal halinizi mutlaka gözden geçirin,
  • Örneğin mavi göze sahipseniz mutlaka mavi küpe denemenizde fayda var bu durum gözlere odaklanmayı arttıracaktır,
Yorumlar
Yorum Yap