Teknik Mobilya
Teknik Mobilya

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Teknik Mobilya Teknik Mobilya

Menü

Ejderha yumurtası taşı nedir

Ejderha yumurtası taşı nedir

Ejderha yumurtası taşı nedir

Kısaca Ejderha Yumurtası (Septeryan) nedir?

Ejderha yumurtası taşı ençok septerya, nodül, enterolit, septeryan ve dinazor yumurtası gibi isimlerle anılmaktatır.

Peki Ejderha yumurtası nasıl oluştu?

Yaklaşık olarak 100 milyon yıl öncesindeki volkanik patlamalar ile birlikte kabuklu deniz canlılarının çamur topuna dönüşmesi olayı sonucunda oluşan bir taş türüdür.

Aslında içerisinde pek çok mineral bulundurmaktadır. Enerjisi oldukça iyi ve yüksktir. Genellikle şekli Küre ve yumurta biçimindedir.

Nadir olarak şekilsizde bulunabilmektedir. Bu taşların 3 metre olanları mevcuttur. Mineral yapısında bulunan önemli birleşim kalsit ve bentonit kildir.

Ejderha yumurtası taşı nerede bulunur?

Bu taş Dünya üzerinde Amerika (Arizona, Utah) ve madagaskar gibi ülkelerde bulunmaktatır. Ejderha yumurtası taşı fiyatı ise genellikle taşın şekline ve büyüklüğüne ayrıca ağırlığına göre değişmektetir. Gerçekten maddi olarak yüksek maliyetli taşlardan birisidir. 

Peki Ejderha yumurtası taşı ne işe yarar?

İçerisinde bulunan mineral yapılardan dolayı enerjisi oldukça iyidir ve bulunduğu ortamda sürekli bir pozitiflik yaymaktadır. Odaklanma ile ilgili sorunlarınızda denemenizi tavsiye ederiz. 

Ayrıca Sarı renk bilindiği gibi arttırıcı duygular ile birlikte cömertlik duygusunu arttırdığı bilinmektedir. İletişimi güçlendirmede yardımcı taştır. Şans ve bolluk taşı olarakta bilinir. Vücuda topraklama yapabilmektedir ve toprağın olumlu enerjisini bedene yayabilir. Kalp sıkıntılarında rahatlamada yardımcı olabilir. Bağışıklık sisteminde düzenleyicidir.

Dalgınlık için denenmelidir odaklanma arttırdığı için dalgınlığı gidermede yardımcıdır. Sürekli görünen bir yerde sergilediğinizde stresinizde azalma hissedebilirsiniz.

Taşların minerallerden dolayı ve enerji yapılarından doğan tedavi edici özelliği bulunmaktadır. İnsanoğlu varlığından beri taşlar hayatımızda sürekli vardı. 

Septeryan Taşı Satın Almak için taslarmoda.com sitemiz üzerinden kredi kartı ile kolayca ve hızlıca sepetinize ekleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Yap